Lyme Hastalığı Terapisi

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
  Whatsapp No: : +90 530 123 49 58

Hakkımızda

Doğru tanı, doğru test başarı getirir. Lyme Clinic’de KENE, SİVRİ SİNEK, BİT, PİRE  kaynaklı (Lyme Hastalığı) hastalıklardan muzdarip hastaları tedavi etmek için bütünsel bir yaklaşım kullanıyoruz. Bir tesiste çeşitli sağlayıcıları birleştirerek, Lyme Clinic konusunda danışmanlık, tıbbi teşhis, laboratuvar testleri, uzman tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri ile doğal tıbbi tedavi yöntemleri kullanarak tek bir çatı altında oldukça ETKİN bir klinik çalışması sunmaktadır!

Lyme hastalığı ve ortak enfeksiyonlarla mücadelenin yanı sıra, Multi Sistem hastalıklar (MSI) ve Multi enfeksiyon Hastalıkları Sendromu (MIDS) muzdarip hastaların tedavisinde uzmanlaşmış. MİDS ve MSI belirtileri

 • kronik yorgunluk,
 • enflamasyon,
 • hormonal dengesizlik ve
 • çeşitli ve önemli ağrıları ve gerilmelere yol şiddetli bağışıklık sistemi açıkları içerebilir.

Kişiler, LYME TEDAVİSİ ile bu rahatsızlıkların üstesinden kolayca gelmektedir. Böylece sağlıklı ve mutlu bir hayata dönerler.

• Bizim yıllar içinde kazanmış olduğumuz bu deneyimlerle birlikte ekibimiz içinde de alanında uzman olan bilim insanları ile multimodal tedavi yöntem uyguluyoruz. Hastalarımızın çoğu semptomlarında gözle görülür bir iyileşme sağlamamızla birlikte hastalarımız lyme semptomlarından tamamen arınmış bir vücuda kavuşur.

• Kaliteli ve sağlıklı yaşamın tadını çıkarın. Lyme hastalığı tedavisinden sonra bağışıklık sistemini korumak için dengeli ve düzeli beslenmemize özen göstermeliyiz.

 

2 Comments
 1. Cevapla
  Burcu akbas

  Lütfen iletişime geçebilirmiyiz numara ulasilmiyor

  • Cevapla
   info@lyme.com.tr

   Burcu Hanım, bize telefon üzerinden ulaşma sağlayabilirsiniz.

   +90 530 123 49 58

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir