Lyme Hastalığı Terapisi

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
  Whatsapp No: : +90 530 123 49 58

Holistik Tedavi

Lyme Klinik’te KENE, SİVRİ SİNEK, BİT, PİRE ve çeşitli hayvan kaynaklı rahatsızlıklardan muzdarip kişilerin tedavisi için bütünsel bir yaklaşım kullanıyoruz. Lyme Klinik konusunda danışmanlık, tıbbi teşhis, laboratuvar testleri, uzman tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri ile DOĞAL YÖNTEMLERe ek olarak Gelişmiş Tıbbi yöntemlerin bir arada kullanılarak tek bir çatı altında oldukça ETKİN Şekilde Mücadele Desteği verilmektedir.

Doğru Tanı , Doğru TEST HAYATİDİR.

Yanlış Tanı ve Tedavilerin Yıllar boyunca hem zaman kaybına, hemde telafisi zor kalıcı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olur.

Lyme rahatsızlığı ve ortak enfeksiyonlarla mücadelenin yanı sıra, Multi Sistem hastalıklar (MSI) ve Multi enfeksiyon Rahatsızlıkları Sendromu (MIDS) , Muzdarip hastaların tedavisinde uzmanlaşmış. MİDS ve MSI belirtileri

  • Kronik Yorgunluk,
  • Enflamasyon,
  • Hormonal Dengesizlik ,
  • Halsizlik Kronik  Ağrılar ,
  • Cinsel Yolla Geçen Rahatsızlıklar ,
  • Bağışıklık Sistemi Zayıflaması ,

Kişiler bu rahatsızlıkların üstesinden gelmek ve normal hayata dönebilmeleri ANCAK HOLİSTİC UYGULAMA Yöntemleri ile mümkündür.

Ozon TERAPİ, Bitkisel TERAPİ, Vitamin KOKTEYL, Detoks TERAPİ, Manyetik ALAN TERAPİSİ, HiperTERMİ GİBİ KİŞİYE ÖZEL Protokoller ile Çözüm sunulmaktadır.

Bizim yılların içinde kazanmış olduğumuz bu deneyimler ayrıca ekibimiz içinde alan uzmanı bilim insanları ile multimodal tedavi kavramları, kişilerin çoğu semptomlarında gözle görülür bir iyileşme rapor eder; hatta bazıları kendi semptomlarından tamamen arınmış hale gelir.

Yaşam çok daha KALİTELİ YAŞAMIN tadını çıkarın. KİŞİLER İÇİN hayat yeniden yaşanmaya değer olduğunu ve kez için ortak kanaat bu mücadelenin çok zor olmadığı, KİŞİNİN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ Güçlendirmek ve korumak ve VUCUDUNUN DENGELİ durumunu stabilize etmesini amaçlar.