Lyme Hastalığı Terapisi

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
  Whatsapp No: : +90 530 123 49 58

Klinik Tanı

Lyme Tedavi Kliniğinde lyme rahatsızlığı ve enfeksiyonlarından muzdarip tüm hastalar için kişinin test sonuçlara göre kişiye özel en uygun tedavi yöntemini belirlenerek ilerlenir.

Bu hastaların lyme hastalığı tedavi protokolüne düzenli devam etmeleri gerekmektedir.

 

Doğal Tıp terapileri antibiyotikler, ozon terapi, rife cihazı frekansları, vitaminler gibi terapileri kapsamaktadır. Spesifik laborauvar testleri terapiler yapıldıkça belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Ayrıca tedavi Naturopathic terapilerle desteklenir.

 

2 Comments
  1. Cevapla
    selim ulutaş

    Merhabalar. 1 ay boyunca gecmeyen ateş ataklari ve kas agrilari neticesinde tedavi gordugum hastanede lyme teshisi konuldu. ve neticesinde 1 haftadir doksisiklin iceren 100mg x2 antibiyotik kullanmaktayim ve tedaviye olumlu cevap aliyorum sikayetlerim bitmek uzere neredeyse.antibiyotik tedavisinin yanında önerileriniz var ise bunu özellikle dikkate alacağım icin fikrinize basvuruyorum. Saygilarimla.

  2. Cevapla
    dogan celik

    Sayin ilgili, 6 yasindaki oglumda lyme hastaliginin butun belirtileri var ve bu konuda bana yardimci olmanizi istiyorum. Lyme hastaligi testlerinin tam guvenilir olmadigini duyuyorum ama ogluma bu testi yaptirmak istiyorum. bu konuda Bilgi vermenizi istiyorum. Saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir